Erediensten worden gehouden in kerkgebouw 'Het Morgenlicht' Gramsbergerweg 59, 7772CV Hardenberg

 PREEKROOSTER GKV HARDENBERG-BAALDER 2018

           
Datum Tijdstip Voorganger Onderwerp Bijzonderheden Begel.
           
24-jun 11.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  16.30 uur ds. A.H. Verbree Micha    
           
1-jul 9.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  14.30 uur ds. R. Tigelaar Uitverkiezing    
           
8-jul 9.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  14.30 uur drs. J.M. de Jong uit Utrecht      
           
15-jul 9.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  14.30 uur ds. R. Tigelaar God en moraliteit    
        Zomervakantie 21 jul - 2 sep  
22-jul 9.00 uur ds. A.P. Feijen      
  14.30 uur ds. L.J. Blijdorp Nahum   Light
           
29-jul 9.00 uur ds. A.H. Verbree      
  14.30 uur ds. A.P. Feijen Habakuk    
           
5-aug 11.00 uur ds. A.P. Feijen      
  15.00 uur ds. A.H. Verbree God en moraliteit    
           
12-aug 11.00 uur ds. A.H. Verbree      
  15.00 uur ds. A.P. Feijen Twijfels    
           
19-aug 11.00 uur ds. A.H. Verbree      
  15.00 uur ds. F. J. Bijzet (emeritus Emmen)      
           
26-aug 11.00 uur ds. H. Prins      
  16.30 uur ds. A.H. Verbree God en het lijden    
        einde zomervakantie  
2-sep 9.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  14.30 uur ds. H. Prins Bestaan van God    
           
9-sep 9.00 uur ds. L.J. Blijdorp   HA  
  14.30 uur ds. A.H. Verbree      
           
16-sep 9.00 uur ds. A.H. Verbree     Light
  14.30 uur  Br. A.J. Kruizinga      
           
23-sep 9.00 uur ds. A.H. Verbree      
  14.30 uur ds. M. van Loon uit Dalfsen      
           
30-sep 9.00 uur ds. L.J. Blijdorp   jeugddienst Reflex
  14.30 uur ds. A.H. Verbree Waar komen onze gereformeerde kerken vandaan?    
           
7-okt 11.00 uur ds. A.H. Verbree      
  16.30 uur ds. R. Tigelaar Calvinisten aan de top     
           
14-okt 11.00 uur ds. A.H. Verbree      
  16.30 uur ds. A.P. Feijen Vrijgemaakten in het isolement   Light
        Herfstvakantie 20 okt -28 okt  
21-okt 11.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  16.30 uur  Br. J. F. Broeksema      
           
28-okt 11.00 uur ds. L.J. Blijdorp   .  
  16.30 uur ds. R.W.J. van Ommen uit Rouveen      
           
4-nov 9.00 uur ds. H. Prins      
  14.30 uur ds. A.H. Verbree Afscheid van het absolutisme triangeldienst  
           
7-nov 17.00 ds. A.H. Verbree   Dankdag  
           
11-nov 9.00 uur ds. A.H. Verbree   HA  
  14.30 uur ds. L.J. Blijdorp Sefanja    
           
18-nov 9.00 uur ds. A.H. Verbree     Light
  14.30 uur ds. R. Tigelaar Haggai    
           
25-nov 9.00 uur ds. A.H. Verbree      
  14.30 uur ds. L.E. de Jong uit Hoogeveen      
           
2-dec 11.00 uur ds. A.H. Verbree    Jeugddienst  
  16.30 uur ds. H. Prins     Reflex+Orgel
           
9-dec 11.00 uur ds. A.H. Verbree   HA  
  16.30 uur ds. L.J. Blijdorp Gereformeerd 2.0    
           
16-dec 11.00 uur ds. A.H. Verbree      
  16.30 uur ds. A.P. Feijen Kerk zijn in NL anno 2025    
           
23-dec 11.00 uur ds. A.H. Verbree      
  16.30 uur ds. A.P. Feijen Zacharia    
        Kerst vac. 23 dec - 7 jan.  
25-dec 11.00 uur ds. L.J. Blijdorp   Kerst Light
           
30-dec 11.00 uur ds. L.J. Blijdorp      
  16.30 uur ds. A.P. Feijen Maleachi    
           
31-dec 11.00 uur ds. A.H. Verbree   Oudjaarsdag